%

HILDING POROLOONMADRATS LATINO ELIPS 160×200


799,00  700,00 

Lisaks sellele, et Latino proloonmadratsi materjal järgib ideaalselt kehakuju, toetades magamise ajal suurepäraselt selgroogu, on sellel ka bakterite ja hallitusseente vastased omadused. Velvet Touch poroloon ja lateks ei deformeeru, mistõttu on tervislik ja mugav uni tagatud aastateks. Latino madratsil magamise tunnet ei saa võrrelda teiste poroloonist tehtud madratsitel magamisega. See on ebatavaliselt elastne, tekitades kerge hõljumise tunde.
Tarneaeg 2-3 nädalat.

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2C1B016 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Tervislik ja hügieeniline uni, vastupidavus ja tavatu mugavus – just nendele elementidele keskendus Hilding Latino madratsi loomisel. Hildingu meeskond, et peame valmistamisel kasutama parimaid toormaterjale, mis võimaldavad vaba õhu- ja soojusliikumist. Meeskond jõudis järeldusele, et madratsi peamised koostismaterjalid peavad olema Velvet Touch poroloon ja lateks. Lisaks sellele, et materjal järgib ideaalselt kehakuju, toetades magamise ajal suurepäraselt selgroogu, on sellel ka bakterite ja hallitusseente vastased omadused. Velvet Touch poroloon ja lateks ei deformeeru, mistõttu on tervislik ja mugav uni tagatud aastateks. Latino madratsil magamise tunnet ei saa võrrelda teiste poroloonist tehtud madratsitel magamisega. See on ebatavaliselt elastne, tekitades kerge hõljumise tunde.
Lisaks on kahe latekskihi – üks paksem ja pehmem ning teine õhem ja jäigem – vahel uus Velvet Touch poroloon, mis on välja töötatud spetsiaalselt meie ettevõttele. Velvet Touch poroloon tagab kogu sisu optimaalse jäikuse ning moodustab lateksile sobiva põhja. See on äärmiselt kerge ning täiendav profileerimine tagab mitte ainult madratsi sisu ventilatsiooni, vaid tekitab ka erinevaid jäikuse tsoone.

Toote iseloomustus
*Sisu: tuum profileeritud Velvet Touch HR poroloonist kõrgusega 7,5 cm; mõlemal poolel lateks – ühel poolel kõrgusega 10 cm ja teisel poolel 4,5 cm
*Kate: Elips
*Madratsi kõrgus: u 26 cm
*Suurused: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 x 200 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal44 kg
Mõõdud160 × 200 × 26 cm