%

HILDING POROLOONMADRATS ROCK&ROLL VELVET 90×200


239,00  209,00 

Rock&Roll madratsil on mitmeid tähelepanu köitvaid omadusi.
Näiteks uuenduslik kombinatsioon kahest HR poroloonkihist, mis on paigutatud lainekujuliselt, tagades erineva jäikusega tsoonid. Tänu nendele tsoonidele pakub madrats kehale ideaalset tuge. Lisaks kahes erinevas värvitoonis sisu, tänu millele saate olla kindel, et Teie madratsi pooltel on erinev jäikusaste, mis kohandub nii Teie kui partneri kehadega.
Tarneaeg 2-3 nädalat.

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2A0A009 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Rock&Roll madratsil on mitmeid tähelepanu köitvaid omadusi.
Näiteks uuenduslik kombinatsioon kahest HR poroloonkihist, mis on paigutatud lainekujuliselt, tagades erineva jäikusega tsoonid. Tänu nendele tsoonidele pakub madrats kehale ideaalset tuge. Lisaks kahes erinevas värvitoonis sisu, tänu millele saate olla kindel, et Teie madratsi pooltel on erinev jäikusaste, mis kohandub nii Teie kui partneri kehadega. Tähelepanu võib köita ka porolooni nähtav, avatud pooridega struktuur, mis tagab madratsile ideaalse ventilatsiooni. Tänu madratsi jäikusele saate kauem nautida head und. Madratsikate on allergiat vähendava Purotex töötlusega ja selle külgedel olevad käepidemed muudavad
madratsi transpordi ja ümberpööramise lihtsaks.
Üks on kindel – Rock&Roll on madrats, mis tagab ainulaadse elastsuse, mugavuse ja tervisliku une. See on madrats, mis pakub pärast pikka väsitavat päeva tõelist puhkust ja millel ärgates pakatate igal hommikul energiast!

Toote iseloomustus
*7-tsooniline, kahepoolne madrats
*Omavahel ühendatud kaks erikujulise profileeringuga HR-porolooni kihti.
*Roheline HR-poroloon – jäigem, 9cm.
*Valge HR-poroloon – pehmem, 9cm.
*Madratsi kattel on allergiavastane töötlus Purotex (Sama, mis Sensity).
*Parema ventilatsiooni tagamiseks on külgedel 3-D kangast riba.
*Külgedel on käepidemed madratsi tõstmiseks.
*Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60 kraadisel temperatuuril.
*Keskmise jäikusega madrats.
*Mugavamaks transportimiseks on madrats pakitud rulli.
*Saadaval laiused: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal13 kg
Mõõdud90 × 200 × 22 cm