%

HILDING POROLOONMADRATS RUMBA MEDICOTT VELUR 160×200


699,00  612,00 

Rumba madratsi põhi on valmistatud spetsiaalselt Hilding Anders’i jaoks loodud Velvet Touch HR poroloonist. See eristub teistest poroloonidest oma ainulaadse elastsuse, pehmuse ja optimaalse jäikuse poolest. Spetsiaalse profileerimisega loodud vaod tagavad sisu vaba ventilatsiooni ja loovad seitse erineva jäikusega tsooni.
Tarneaeg 2-3 nädalat.

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2A2C016 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Uinudes madratsil Rumba, tunnete end mugavalt ja veendute koheselt, et olete teinud hea valiku. Visco poroloon kohandub Teie kehatemperatuuriga, võimaldades madratsi pinnaga kokkupuutes olevatel kehaosadel mõnusalt madratsisse vajuda. Tunnete, kuidas madrats kohandub pikkamööda Teie magamisasendiga, toetades samal ajal Teie pead, õlgu, vöökohta, puusi ja jalgu. Madrats kohandub Teie kehatemperatuuriga, olenemata sellest, kas magate selili, kõhuli või küljel. Madratsi põhi on valmistatud spetsiaalselt Hilding Anders’i jaoks loodud Velvet Touch HR poroloonist. See eristub teistest poroloonidest oma ainulaadse elastsuse, pehmuse ja optimaalse jäikuse poolest. Spetsiaalse profileerimisega loodud vaod tagavad sisu vaba ventilatsiooni ja loovad seitse erineva jäikusega tsooni. Need tsoonid annavad madratsile suurimates raskus punktides paremat tuge. Medicott Velur kate pakub tänu kattes olevale termoelastsele poroloonile lisapehmust.

Toote iseloomustus
*Sisu: profileeritud Velvet Touch HR poroloon kõrgusega 12,5 cm; Visco termoelastne poroloon kõrgusega 7 cm
*Kate: Medicott Velur või Elips
*Madratsi kõrgus: u 22 cm
*Suurused: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 x 200 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal30 kg
Mõõdud160 × 200 × 22 cm