%

SLEEPWELL KATTEMADRATS HR-FOAM Plus 180×200


249,00  171,00 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Tavapärasest veidi mugavam kattemadrats.

Kattemadratsi sisuks on high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik.
Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.
Tarneaeg 7-10 tööpäeva.

Kogus:
Tootekood: SW-C3540629 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Kattemadrats mis on mõnus kombinatsioon jäikusest ja mugavusest.
*Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
*Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).
*Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik. Madratsikate on eelmadatav ja pestav kuni 60° vees.
*Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 53% ja viskoos 47%; *Kanga eritöötlus: Sensity™; *Sisu: HR-poroloon (50 mm); *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Kaal: 9,62kg; *Ruumala: 0,25m³. Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Mõõdud180 × 200 × 7 cm