%

SLEEPWELL KATTEMADRATS SERENE LUX 120×200


269,00  215,00 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

SERENE LUX on kattemadrats tõelisele unegurmaanidele.

Kattemadratsi sisuks on 5cm paksune perforeeritud Serene™ poroloon, mis moodustab keha ümber pehme ja mõnusa vormi, tagades nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse. Madratsi kate on innovaatilisest 3D kangast, mis koos perforeeritud sisumaterjaliga moodustab suurepärase terviku, lastes õhul vabalt tootest läbi liikuda. Sellises keskkonnas väheneb tolmulestade levik ja higistamise oht ja magamistemperatuur on reguleeritud.

Lisamugavust pakub ühel pool 100% vill (talve pool), teisel 100% puuvill (suve pool).
Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.
Tarneaeg 7-10 tööpäeva.

Kogus:
Tootekood: SW-C3541125 Kategooriad: ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Luksuslik Kattemadrats tõelisele unegurmaanile.
*Kattemadratsi sisuks on 5cm paksune perforeeritud Serene poroloon, mis moodustab keha ümber pehme ja mõnusa vormi, tagades nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse. Serene™ poroloon on oma omadustelt sarnane “mälu”-porolooniga, kuid ta ei “hangu” madalatel temperatuuridel, säilitades oma head omadused ka jahedas.
*Madratsi kate on innovaatilisest 3D kangast, mis koos perforeeritud sisumaterjaliga moodustab suurepärase terviku, lastes õhul vabalt tootest läbi liikuda. Sellises keskkonnas väheneb tolmulestade levik ja higistamise oht ja magamistemperatuur on reguleeritud.
*Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga (talve pool) ja teiselt poolt 100% puuvillaga (suve pool).
* Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 60° vees.
*Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kanga eritöötlus: 3D-kangas; *Sisu: Serene™ poroloon (50 mm) ; *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Mõõdud 120 × 200 × 8 cm