HILDING POROLOONMADRATS BREAKDANCE 160×200


199,00 

Breakdance täiuslik sisu on valmistatud kahest ülimalt elastsest ja kergest Flexifoam poroloonkihist, millest kumbki tagab erineva jäikusastme. Kui vajate tugevamat ja jäigemat toetust, saate madratsi vajadusel lihtsalt ümber pöörata.
Tarneaeg 2-3 nädalat.

Kogus:
Tootekood: HL-G0B2G0A016 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Breakdance poroloonmadratsi täiuslik sisu on valmistatud kahest ülimalt elastsest ja kergest Flexifoam poroloonkihist, millest kumbki tagab erineva jäikusastme. Kui vajate tugevamat ja jäigemat toetust, saate madratsi vajadusel lihtsalt ümber pöörata. Parima õhutuse tagamiseks on poroloonid korralikult lõigatud ja profileeritud – madrats hingab, mistõttu pikeneb ka madratsi eluiga. Breakdance madrats pakub pärast rasket päeva igale noorele lõõgastust ja parimat puhkust. Hommikune äratus ei ole enam mingi probleem!

Toote iseloomustus
* 7-tsooniline, kahepoolne madrats
*Omavahel ühendatud kaks erikujulise profileeringuga Flexifoam porolooni kihti. Kumbki pool on erineva jäikusega.
*Noortepärane Teenage kate joonistustega.
*Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60 kraadisel temperatuuril.
*Keskmise jäikusega.
*Mugavamaks transportimiseks on madrats pakitud rulli.
*Saadaval laiused: 80, 90, 100, 120, 140, 160 cm

Poroloonmadratsite tootearenduses peab Hilding silmas nii klientide eelistusi kui ka üldist tervislikku ja tõhusat und. Poroloonmadratsi peamisteks eelisteks on suur paindlikkus, kohandumine kehakujuga ja kerge kaal, mis muudavad madratsi transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. HILDING poroloonmadratsite sari koosneb tipptasemel vedrudeta madratsitest. Poroloonid on turul kõige kiiremini ja ulatuslikumalt arenevad toormaterjalid: Flexifoam, HR poroloon, termoelastne poroloon, jpt. – iga kategooria erineb teistest erinevate omaduste poolest ja sobib erinevatele vajadustele. Kõiki kategooriaid ühendav eelis on kehakujuga kohandumine ja elastsus. Madratsite kerge kaal muudab transportimise ja ümberpööramise lihtsaks. Poroloonmadratsite loomisel kasutab Hilding hetkesuundumustele vastavaid kaasaegseid lahendusi, madrats võib koosneda ühest või enamast erinevate omadustega poroloonist. Üksikute poroloonkihtide tihedus ja kõrgus, materjali tüüp ning kat tematerjali kvaliteet mõjutavad oluliselt kasutusmugavust. Näiteks jätavad termoelastsed poroloonid Teie kehakuju „meelde“, kohanduvad vastavalt Teie kehakaalule ja asendile ning kui tõusete püsti, taastavad madratsid kiiresti oma algse kuju.
Poroloonmadratsitel on seitse erineva jäikusega tsooni, mis on loodud erineva tihedusega poroloonide ja profiilidega: süvendite või kaartega, mis tagavad magamise ajal mugava asendi. Iga tsoon vastab erineva kehapiirkonna vajadustele.

Kaal18 kg
Mõõdud160 × 200 × 18 cm