SLEEPWELL

Sleepwell Albums: Never Ever, Zzz EP Musical artist madratsid voodid kontinentaalvoodidSleepwell madratsid, voodid, Sleepwell kontinentaalvoodid %, KLIKKA POODI

Sleepwell pakub läbi aa2.ee veebipoe Sulle laia valikut erinevaid vedrumadratseid. Sleepwell madrats Sleepwelli Sleepwell madratsid voodid Sleepwell kontinentaalvoodid

Vedrumadratseid leiab alates klassikalistest bonellvedrustusega madratsitest kuni multipocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni.  SleepwelSleepwell madratsid ja voodid Eesti madratsid voodid kontinentaalvoodid aa2.eel madratsid

 

Lisaks vedrumadratsitele on Sleepwell Eesti kollektsioonis võimalus leida ka sobiv kušett, kattemadrats või tõeliselt mugav, nn Sleepwell kontinentaalvoodi. Lai kangaste valik teeb lihtsaks oma voodile sobiva värvitooni leidmise.

Sleepwell madrats Sleepwell kontinentaalvoodid

Hea uni on elu eliksiir, turgutus kehale ja vaimule, asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Hästi magatud öö on energia ja vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks. Valides Sleepwelli madratsi, tunnetad juba paari öö järel selle headust ka ise ja ärkad väljapuhanud tundega.

 

Sleepwell madratsid ja voodid, sügiskampaania, Sleepwelli madratsid Eesti aa2.ee voodid kontinentaalvoodid

Sleepwell materjalid

Sleepwelli madratsid on mugavad ja tervisesõbralikud. Nende tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale ja nii palju kui võimalik naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%), kookost ja lateksit.

 

Lisaks mugavusele on Sleepwelli madratsid hästi õhku läbilaskvad ja tugeva konstruktsiooniga. Toodetes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et nad on toodetud keskkonnasõbralikult ning nendes ei leidu inimorganismile kahjulikke aineid.

 

 

Sleepwell kvaliteet Sleepwell madratsid

Sleepwelli madratsite tootjaks on Euroopa juhtiv madratsi- ja vooditootja Hilding Anders AB – ettevõte, mille kvaliteedi usaldusväärsuse tagab enam kui 80-aastane kogemus madratsite valmistamisel.

 

Kõik Sleepwelli madratsites kasutatavad materjalid on toodetud rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtete poolt ja vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele. Sleepwelli madratsites kasutatavate vedrude kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga. Paljudel kattemadratsitel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

 

Sleepwell Voodike.ee Eesti lipp

  Hea on teada, et Sleepwelli madratsid ja voodid, kontinentaalvoodid on valmistatud siinsamas, Eestis. Sleepwell madrats!

 

Sobib igasse magamistuppa

Sleepwelli toodete disainimisel ja tootearenduses tuginetakse parimatele pikaajalistele kogemustele ja lähtutakse alati kasutamismugavusest ja ülimast vastupidavusest.

 

 

Sleepwell madratsid, Sleepwell madrats, Sleepwell voodid, Sleepwell voodi, aa2.ee

Sleepwell madratsid ja voodid – kuidas valida?

Pehme või kõva?

Kušett või vedrumadrats?

Kattemadratsiga või ilma?
Või hoopis kontinentaalvoodi?

 

Madratsites kasutatakse erinevaid vedrusüsteemide, pehmenduste ja vooderduste kombinatsioone, millest tuleneb mudelite erinevus. Seega on oluline, et valikut tehes oleks võimalik valida vähemalt kolme-nelja erineva madratsi vahel.

 

Igaühel on erinev kehaehitus, kuid lülisammas peab külili asendis magades olema sirge. Nii saavad vereringe, lihased ja luustik puhkeasendis taastuda. On tark järele mõelda, milline võiks Sinu uus madrats olla – pehmem või kõvem kui praegune, laiem, kitsam või pikem, sama tüüpi või koguni luksususlik kontinentaalvoodi? Kas peab allergia- või seljaprobleeme arvesse võtma?

Sleepwell kontinentaalvoodid

 

Magamisasendid

voodid voodike.ee soodus

 

Vale! Kui madrats on liiga pehme, vajub keha liialt madratsi sisse – selline asend painutab lülisamba kõveraks nagu vibu.

 

 

voodike.ee kontinentaalvoodid

 

Vale! Kui madrats on liiga kõva, ei saa puusad ja õlavöö piisavalt madratsi sisse vajuda ning talje ei saa tuge. Ka selles asendis paindub lülisammas ebaloomulikku asendisse.

 

 

voodike.ee

 

Õige! Madrats annab paraja toe taljele ning õla- ja puusavöö saavad piisavalt madratsi sisse vajuda.

 

 

 

SLEEPWELLI SARJAD

Inimestena oleme me kõik erinevad, meil on erinevad soovid ja eelistused, erinevad harjumused ja võimalused. Kuid ühes oleme sarnased – me kõik vajame ühtviisi head, kosutavat und.

 

Sleepwell tuleb oma sarjadega BLUE, RED ja BLACK vastu inimeste individuaalsetele erinevustele. Igaüks leiab tootevalikust endale just selle, mida ta vajab, ilma et peaks tegema mööndusi kvaliteedi, tervislikkuse või magamismugavuse osas.

 

Ükskõik, mis Sinu valiku ka määraks – kas mugavus, lihtsuse võlu, vastupidavus, luksuslik disain või moodsaim tehnoloogia – võid olla kindel, et Sinu uni saab olema kosutavalt mõnus.

 

 

BLUE – HEA UNI KÕIGILE!

 

Sleepwelli BLUE sari on inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuse osas.

 

BLUE aa2.ee sleepwelli

Lisaks mugavusele iseloomustab BLUE sarja tooteid stabiilsus ja pikk kasutusiga. Kõik BLUE sarjas kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele, ei sisalda kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Sleepwell kontinentaalvoodid

Võid olla kindel, et Euroopa ja Aasia suurima madratsitootja Hilding Andersi enam kui 80-aastane kogemus võimaldab luua lahendusi, mis tagavad sügava une ka kõige nõudlikuma magamisvajadusega inimesele.

Sleepwell madrats Sleepwell voodid

 

RED HEA UNE NAUDING!

 

Sleepwelli RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

 

Eesti RED aa2.ee

Hilding Andersi pikaajaline kogemus on leidnud SW RED sarjas parima väljenduse – laiast tootevalikust leiab iga unegurmaan endale parima kvaliteedi ja kõige sobivama mugavusastmega magamisaseme, madratsi, kušeti või kontinentaalvoodi.

 

RED sarja valitud toodetes on kasutusel tavalisest poroloonist kvaliteetsem ja vetruvam high resilience poroloon ning magamisel Sinu keha ümber vormuv Serene™ poroloon. Erinevalt klassikalisest memory– või viscoporoloonist säilitab Serene™ poroloon oma mõnusalt keha toetavad omadused ka jahedas ruumis magades.

 

RED sarja oluliseks lisaväärtuseks on innovatiivse kangatöötlustehnoloogia kasutamine. Sensity™ tehnoloogia aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

 

BLACK – LUKSUSLIKULT HEA UNI!

 

Sleepwelli BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

 

BLACK aa2.ee

BLACK sarja peab SW uhkusega oma lipulaevaks. Selle sarja kvaliteedigarantiiks ja tasemenäitajaks on Hilding Andersi teised luksusbrändid, mis räägivad iseenda eest: Jensen, Carpe Diem, Bico, Pullmann, Andre Renault ja Ekens.

 

BLACK kollektsioonis kasutatakse eranditult ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket-vedrustust. Nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.

 

Sarja materjalide valik ulatub high resilience-poroloonist profileeritud lateksi (4,5 cm) ja perfo-reeritud Serene™ poroloonini. Madratsikangaste töötlemisel kasutatud innovaatiline tehnoloogia RucoPur™ reguleerib une ajal Sinu keha magamistemperatuuri.

 

 

Heas koostöös Sleepwelli meeskonnaga müüb aa2.ee veebipood kõiki Sleepwell Eesti tooteid, Sleepwell madratsid, Sleepwell voodid, Sleepwell kontinentaalvoodid ja palju muud.

Vedrumadratsid

Kattemadratsid

Kušetid

Kontinentaalvoodid

Mootorvoodid

 

 

Sleepwellil on Au kuuluda Hilding Andersi perekonda

Maailma üks juhtivaid vooditootjaid Hilding Anders on toonud inimestele head tervistavat und juba alates 1939. aastast. Rootsis Malmös asuva peakontoriga Hilding Anders AB tegutseb tänaseks rohkem kui 60 riigis ja ettevõttel on kokku üle 9500 töötaja. Põhibrändide hulgas on voodeid ja madratseid kõigile vajadustele ja igale maitsele, alates kõige lihtsamatest kuni kõige eksklusiivsemateni. Hilding grupi kroonijuveelideks on kaubamärgid Carpe Diem Beds, Jensen, Askona, Bico ja Slumberland.

2004. aastal loodud SW bränd kannab endas ettevõtte põhiväärtusi – põhjamaiselt elegantne disain ja parimad materjalid põimuvad ühtseks tervikuks.  Tutvu ka Sleepwell toodete kataloogiga.

 

EDULUGU

Väikesest pereettevõttest globaalseks kontserniks.

  • 1939. aastal avas Hilding Andersson Rootsis Bjärnumis oma mööblitehase.
  • 1940. aastate lõpuks oli ettevõttel juba väga kõrget kvaliteeti pakkuva tootja maine.
  • 1950. aastatel kasvas nõudlus magamistoa sisustuste järele ja Hilding Anders leidis oma nišši.
  • 1980. aastal võeti vastu otsus keskenduda ainult voodite tootmisele.
  • 1991. aastal sai Hilding Andersist Skandinaavia suurim vooditootja ja uusi väljakutseid pakkusid Euroopa turud.
  • Edasise laienemise põhimõtteks oli sarnase päritolu ja filosoofiaga kohalike pereettevõtete ülevõtmine – nii oldi alati lähedal sihtturu tarbijale ja tunti põhjalikult tema vajadusi.
  • Täna on Hilding Anders juhtiv vooditootja Euroopas, Aasias ja Venemaal.

Sleepwell madratsid aa2.ee

Sleepwelli tootesarju valmistav Hilding Anders Baltic AS tegutseb Eestis alates 2004. aastast. Kaasaegse tootmistehnikaga ettevõttes töötab hea une heaks ligi 360 inimest, ühes kuus toodetakse põhiliselt Põhja-Euroopa turgudele keskmiselt 125 000 madratsikatet ning üle 3000 madratsi.

 

Veebipood aa2.ee on Sleepwelli ametlik esindaja. Veebipood aa2.ee teeb SW meeskonnaga koostööd, et Eesti klientideni jõuaksid kvaliteetsed Eestis valmistatud madratsid ja voodid. Tegutseme veebipoena ja seetõttu hoiame hinnad soodsad ja kvaliteedi kõrge. Oleme õnnelikuks teinud lugematul arvul kliente. Adamo Trade OÜ on aa2.ee kaubamärgi omanik ning on 100% Eesti ettevõte.

Sleepwell madratsid, Sleepwell kontinentaalvoodid

Võta julgelt meiega ühendust info@aa2.ee või telefonil 53 830 837.

Ilusaid unenägusid!