%

SLEEPWELL KATTEMADRATS COCO 180×200


229,00  158,00 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Madratsikate COCO sobib kui alusmadrats on liiga pehme.

Kattemadratsi sisuks on naturaalsetest kookospähkli kiududest valmistatud kiht, mis muudab kogu voodi pinna jäigemaks.
Tänu kiulisele struktuurile saab õhk vabalt liikuda ja keha ei hakka higistama.

Täiendava mugavuse loomiseks on kattemadratsi ühel poolel kasutatud 100% puuvillakihti ja teisel poolel 100% villakihti.

Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik. Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Tarneaeg 7-10 tööpäeva.

Kogus:
Tootekood: SW-C3540429 Kategooriad: ,

Soovide nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Kui alusmadrats on liiga pehme
*Kattemadratsi sisuks on naturaalsetest kookospähkli kiududest valmistatud kiht, mis muudab kogu voodi pinna jäigemaks.
*Tänu kiulisele struktuurile saab õhk vabalt liikuda ja keha ei hakka higistama.
*Täiendava mugavuse loomiseks on kattemadratsi ühel poolel kasutatud 100% puuvillakihti (suve pool) ja teisel poolel 100% villakihti (talve pool).
*Kangas on Sensity™ töötlusega.
*Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik. Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: puuvill 53% ja polüester 47%; *Kanga eritöötlus: Sensity™; *Sisu: kookos (20 mm); *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 40° C vees; *Kaal: 13,33kg; *Ruumala: 0,19m³

Mõõdud180 × 200 × 4 cm