%

SLEEPWELL KATTEMADRATS HR-FOAM 80×200


119,00  113,00 

Veel parem uni. Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust.

Mugav ja vastupidav kattemadrats.

Kattemadratsi sisuks on high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).

Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik.
Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.
Tarneaeg 1-3 nädalat. TASUTA TRANSPORT!

Kogus:
Tootekood: SW-C3540522 Kategooriad: ,

Soovide-nimekiri

Toote kirjeldus
Soovitame kušetile ja vedrumadratsile alati peale osta ka kattemadratsi. See on kindlasti oluline ka hügieeni silmas pidades, kuid kattemadrats muudab märkimisväärselt magamismugavust. Enamus meie klientidest veendub selles peale proovimist.

Tavapärasest mugavam kattemadrats
*Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne high resilience poroloon, mis on märksa vastupidavam, vetruvam ning jäigem kui tavaline poroloon.
*Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool).
*Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik.
*Tootes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Tootel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Toote omadused
*Vedru: puudub; *Kangas: polüester 53% ja puuvill47% ; *Kanga eritöötlus: Sensity™; *Sisu: HR-poroloon (30 mm); *Vooderdus: vill ja puuvill; *Tepitud vatiin (g/m²): 200; *Katte hooldus: madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60° C vees; *Kaal: 4,49kg; *Ruumala: 0,09m³. Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Mõõdud80 × 200 × 5 cm